OFERTA OLLI

Strona salonu fryzjerskiego w Twoim stylu

Piękna i profesjonalna strona internetowa jest jak witryna sklepowa, recepcjonistka i handlowiec w jednym. Do tego dostępne 24/7. Stworzymy ją dla Ciebie już za 10 dni!

Pomogliśmy ponad 300 markom w ciągu ostatnich 10 lat.

Strona salonu fryzjerskiego Olli

Czy Twoje klientki doświadczyły już takich sytuacji?

Pytanie o technikalia

Potencjalna klientka szuka informacji o farbach stosowanych do farbowania włosów. Nie znajduje tej informacji na Facebooku Twojego salonu, ani na stronie internetowej. Zaczyna tracić cierpliwość i postanawia zadzwonić do salonu. W słuchawce słyszysz głos klientki, która zadaje pytania z irytacją w głosie.

Nieaktualny cennik

Zakładka ze zdjęciami na profilu Facebooka Twojego salonu zawierała zdjęcie z cennikiem usług sprzed kilku miesięcy. Jedna z internautek zobaczyła to zdjęcie i zadzwoniła do salonu, by umówić się na cięcie. Przed zakończeniem rozmowy zapytała o cenę usługi. Gdy dowiedziała się, że cena jest już nieaktualna, opadła jej radość z nadchodzącej wizyty.

Zagubiony voucher

Pani Ania szukała salonu fryzjerskiego, który oferowałby voucher. Twój salon był wśród tych, które sprawdziła na Facebooku. W trzech pierwszych salonach nic nie znalazła o voucherze. Dopiero czwarty salon napisał o tym w ostatnim wpisie. Pani Ania szybko zadzwoniła do właścicielki. Mogłaby wybrać Twój salon, gdyby na Twoim profilu lub stronie internetowej była taka informacja.

Klientki lubią czuć się bezpiecznie.

Przed każdą wizytą w salonie fryzjerskim panie mają spore obawy przed tym, jakich efektów mogą się spodziewać. Tylko od fryzjerki/fryzjera zależy, czy klientka poczuje się bezpiecznie. Kluczem może być tutaj komunikacja i to na długo przed samą wizytą. Informuj o tym jak się przygotować, na co zwrócić uwagę, czego przestrzegać. Strona salonu fryzjerskiego doskonale rozwiązuje ten problem.

Strona salonu fryzjerskiego ✦ Olli

Oferuje przemyślane elementy strony

Przemyślana strona internetowa salonu kosmetycznego gwarantuje klientom pełną gamę informacji i opcji. Dzięki stronie Olli masz możliwość prezentacji różnorodnych informacji, takich jak opisy dostępnych zabiegów, aktualny cennik, promocje, galeria zdjęć z wnętrza salonu, łatwy dostęp do kontaktu, a także funkcjonalność umożliwiająca bezproblemowe zarezerwowanie wizyty.

Pomaga budować wizerunek marki salonu

Budowanie wizerunku salonu fryzjerskiego zaczyna się od odpowiednio zaprojektowanych kreacji używanych w marketingu, a także na stronie internetowej. Dlatego przykładamy dużą wagę do spójności z charakterem Twojego salonu. Nasze strony są dostosowywane pod względem wizualnym do identyfikacji Twojej marki lub proponujemy nowy, atrakcyjny styl, gdy dopiero zaczynasz.

Strona internetowa salonu kosmetycznego - Szybka realizacja

Powstaje w błyskawicznym tempie

Przygotowaliśmy prawie trzydzieści komponentów, które umożliwiają nam szybkie stworzenie Twojej strony salonu fryzjerskiego. Dostosowaliśmy ich układ i funkcje do potrzeb klientów salonów, tak aby spełniały oczekiwania odwiedzających witrynę. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć Ci gotową stronę w zaledwie 10 dni roboczych, zachowując atrakcyjną cenę.

Czy strona salonu fryzjerskiego Olli jest dla Ciebie?

Zapraszamy do współpracy, jeżeli:

Chcesz poprawić skuteczność swoich działań marketingowych w internecie.
Zauważasz, że potencjalne klientki, szukając salonu kosmetycznego w internecie, kształtują swoje wyobrażenie na temat firmy, bazując na różnych czynnikach, takich jak opinie innych klientów, dostępność informacji o ofercie, estetyka materiałów i zdjęć.
Chcesz posiadać gotowe narzędzie, dzięki któremu samodzielnie będziesz mogła/mógł edytować treści.
Zamierzasz dzielić się wiedzą z odbiorcami w celu kreowania swojej marki osobistej.

Nasza oferta Cię nie zadowoli, jeżeli:

Uważasz, że samo posiadanie strony internetowej wystarczy i nie będziesz potrzebować żadnych działań marketingowych.
Dla Ciebie wygląd strony internetowej nie jest istotny. W takim przypadku z pewnością znajdziesz tańsze opcje.
Nie masz ochoty angażować swojego czasu w opracowywanie istotnych informacji, które pomogłyby nam zrozumieć Twój biznes i skutecznie go przedstawić, aby przyciągnąć klientów do Twojego salonu fryzjerskiego.

Strona salonu fryzjerskiego już w 10 dni

Stworzymy pełną stronę internetową dla Twojego salonu, zdejmując z Twoich barków konieczność pełnego zaangażowania w cały proces. Twoim zadaniem będzie jedynie dostarczenie informacji dotyczących działalności, abyśmy mogli lepiej poznać Twój salon i oferowane usługi. Jeśli posiadasz materiały wizualne, takie jak zdjęcia czy grafiki, z przyjemnością skorzystamy z nich podczas tworzenia strony.

Po zebraniu potrzebnych materiałów będziemy potrzebować zaledwie 10 dni roboczych, aby dostarczyć Ci kompletną stronę internetową.

PROCES POWSTAWANIA STRONY OLLI

Zaplanowanie budowy i wyglądu strony

Jak tylko otrzymamy od Ciebie materiały i podpiszemy umowę, zaczniemy planowanie struktury strony. Zaplanujemy podstrony wszystkich usług salonu oraz sposób ich prezentacji.

Spośród naszych niemal 30 modułów wybierzemy sekcje strony internetowej, które będą odpowiednio prowadziły Twoich potencjalnych klientów. Uwzględnimy zarówno cele biznesowe Twojego salonu, jak i wygodę odwiedzających.

Opracowanie tekstów na stronę

Wygląd strony robi dobre wrażenie, ale to tekst jest najważniejszym elementem strony internetowej. Jest podstawą odpowiedniej komunikacji z Twoimi klientkami.

Dlatego ważne jest, by treści na stronie były klarowne i zrozumiałe, niosły informacje, których poszukują odbiorcy salonu, ale także by były podzielone na odpowiednie sekcje nadające rytm stronie. Właśnie takie teksty opracujemy dla Twojej strony na bazie informacji, które nam przekażesz.

Stworzenie strony i uzupełnienie treści

Tutaj dzieje się cała magia. Zbudujemy Twoją stronę tak, jak byśmy budowali ją z klocków. Wygląd klocków dopasujemy do stylu Twojego salonu.

Twoje logo, materiały promocyjne, grafiki w social media – to wszystko będzie dla nas drogowskazem, by Twoja strona internetowa salonu kosmetycznego lśniła spójnie z wizerunkiem marki salonu.

Strona gotowa w ciągu 10 dni

W ciągu 10 dni otrzymasz gotową stronę internetową Twojego salonu. Możesz ją przejrzeć i zgłosić swoje uwagi.

Nie odpowiada Ci kolor, zastosowane czcionki (fonty), wybrane zdjęcia, a może tekst? Chętnie poprawimy stronę tak, by w pełni spełniała Twoje oczekiwania.

Wprowadzenie zgłoszonych zmian na stronie

W naszych pakietach przewidujemy dodatkowe godziny naszej pracy na zmiany, które nam zgłosisz. W ciągu kilku dni roboczych otrzymasz kompletną, poprawioną stronę internetową.

Jeśli będziesz chciała/chciał poprawić coś jeszcze to pamiętaj, że otrzymasz dostęp do panelu strony, w którym w każdym momencie będziesz mogła/mógł edytować zdjęcia i teksty.

TAK MOŻE WYGLĄDAĆ TWOJA STRONA SALONU FRYZJERSKIEGO

Zobacz przykładowe strony

Dlaczego warto nam zaufać?

Od ponad 10 lat pod marką Ideative budujemy dla firm z różnych branż ich własne miejsca online. Dzięki szerokiemu spektrum działalności zdobyliśmy ogromne doświadczenie, również w branży beauty. Dla gabinetów i salonów beauty stworzyliśmy markę Olli.

Właściciel operatora telekomunikacyjnego Macrosat

„Już dziś widzimy, że nowa strona bardzo dobrze przyjęła się w naszym procesie sprzedażowym i skutecznie spełnia swoją rolę.”

Właścicielka salonu optycznego Polus Optyk

„Takiej współpracy długo szukałam. […] Jestem bardzo zadowolona i polecam.”

Strona salonu fryzjerskiego Olli - Powered by Ideative

Czy Twój salon fryzjerski potrzebuje pięknej strony internetowej?

Scroll to Top