OFERTA OLLI

Piękna strona internetowa dla kosmetolog

Zaufanie i dostępność to klucz do sukcesu każdego biznesu. Profesjonalna strona sprzedażowa pozwoli Ci zyskać zaufanie klientek i ułatwić im dostęp do oferty Twojego salonu. Stworzymy Twoją nową stronę już w 10 dni!

Pomogliśmy ponad 300 markom w ciągu ostatnich 10 lat.

Strona internetowa dla kosmetolog Olli

Czy Twoja klientka zna to uczucie, gdy coś nie idzie po jej myśli?

Ukryte przeciwwskazania

Zabieg, który interesuje Twoją klientkę, ma pewne przeciwwskazania. Nie chce ryzykować, więc szuka informacji na ten temat. Wchodzi na Facebook i przeglądasz posty Twojego salonu. Niestety, nie znajdujesz niczego na ten temat. Postanawiasz zadzwonić do salonu i zapytać o szczegóły. W słuchawce słyszysz nerwowy głos potencjalnej klientki. Brzmi jak nieciekawy początek relacji.

Przeterminowany cennik

Jedna z klientek zobaczyła na Facebooku Twojego salonu zdjęcie z cennikiem sprzed kilku miesięcy. Zainteresowała się jednym z zabiegów i zadzwoniła, by się zapisać. Na koniec rozmowy zapytała o cenę zabiegu. Dowiedziała się, że cena się zmieniła. Nieprzyjemna sytuacja, której można było uniknąć.

Walka o voucher

Pani Monika szukała gabinetu kosmetolog, który oferował voucher. Przeglądała profile na Facebooku różnych gabinetów. W trzech z nich nic nie znalazła o voucherze. Dopiero czwarty właściciel napisał o tym w swoim ostatnim wpisie. Pani Monika szybko zadzwoniła do tego gabinetu. Ale mógł to być Twój salon.

Klientki chcą mieć zaufanie do kosmetolog

Właścicielka gabinetu kosmetologicznego zna potrzeby i oczekiwania swoich klientek i klientów. Przekazuje im istotne informacje na temat zabiegów, które oferuje. Wyjaśnia, jak się do nich przygotować, co się będzie działo podczas wizyty i jakie będą rezultaty. Buduje zaufanie poprzez profesjonalną i przyjazną komunikację. Strona internetowa salonu to idealne miejsce, gdzie można przejrzyście podać te informacje.

Strona internetowa dla kosmetolog ✦ Olli

Dopasowane do potrzeb Twoich klientek

Przemyślana strona internetowa gabinetu kosmetologicznego uspokaja klientki, daje im poczucie bezpieczeństwa i zaufania do właścicielki. Dzięki kompletnej stronie Olli poinformujesz o efektach i przeciwskazaniach do zabiegów, łatwo zaprezentujesz cennik usług, pokażesz swoje promocje, a także ułatwisz klientkom kontakt.

Piękny gabinet, piękna strona internetowa

Twój gabinet zasługuje na piękną i profesjonalną stronę. Stworzymy dla Ciebie projekt, który idealnie pasuje do Twojego stylu i charakteru. Strona internetowa dla kosmetolog Olli to zestaw misternie zaprojektowanych komponentów, które dopasujemy do Twojej marki.

Strona internetowa salonu kosmetycznego - Szybka realizacja

Przewidywalny proces tworzenia

Zaprojektowaliśmy prawie trzydzieści komponentów, które pozwalają nam stworzyć dla Ciebie profesjonalną stronę gabinetu w krótkim czasie, jak z klocków. Nasze elementy są dostosowane do potrzeb i oczekiwań Twoich klientek. Dlatego stronę Twojego gabinetu zrealizujemy w nie więcej niż 10 dni roboczych.

Czy nasza oferta jest dla Ciebie?

Zapraszamy do współpracy, jeśli:

Widzisz wartość w stronie internetowej, jako narzędziu, który może podnieść jakość Twoich działań w internecie.
Wiesz, że klientki porównując oferty gabinetów biorą pod uwagę nie tylko opinie innych, ale także sposób i formę komunikacji.
Potrzebujesz narzędzia do komunikacji, nad którym będziesz miała pełną kontrolę.
Myślisz o budowie marki eksperta w sieci.

Nie spełnimy Twoich oczekiwań, jeśli:

Uważasz, że strona internetowa sprawi, że nie będą Ci już potrzebne żadne zabiegi marketingowe.
Nie widzisz różnicy w tym, że strony potrafią się mocno różnić jakością wykonania. Gdy wygląd nie jest dla Ciebie ważny, jest spora szansa, że znajdziesz tańsze rozwiązanie.
Nie masz czasu na przygotowanie materiałów takich jak informacje o zabiegach, cennik, czy zdjęcia. Tylko, gdy poznamy Twój gabinet będziemy mogli go dobrze „sprzedać” na stronie.

Potrzebujemy tylko 10 dni, by stworzyć stronę gabinetu

Piękna strona internetowa dla kosmetolog Olli powstaje w błyskawicznym procesie. Wystarczy, że dostarczysz nam informacji o Twoim gabinecie, swój cennik i zdjęcia, a stworzymy dla Ciebie lśniącą witrynę w maksymalnie 10 dni roboczych.

PROCES POWSTAWANIA STRONY OLLI

Zaplanowanie budowy i wyglądu strony

Jak tylko otrzymamy od Ciebie materiały i podpiszemy umowę, zaczniemy planowanie struktury strony. Zaplanujemy podstrony wszystkich usług salonu oraz sposób ich prezentacji.

Spośród naszych niemal 30 modułów wybierzemy sekcje strony internetowej, które będą odpowiednio prowadziły Twoich potencjalnych klientów. Uwzględnimy zarówno cele biznesowe Twojego salonu, jak i wygodę odwiedzających.

Opracowanie tekstów na stronę

Wygląd strony robi dobre wrażenie, ale to tekst jest najważniejszym elementem strony internetowej. Jest podstawą odpowiedniej komunikacji z Twoimi klientkami.

Dlatego ważne jest, by treści na stronie były klarowne i zrozumiałe, niosły informacje, których poszukują odbiorcy salonu, ale także by były podzielone na odpowiednie sekcje nadające rytm stronie. Właśnie takie teksty opracujemy dla Twojej strony na bazie informacji, które nam przekażesz.

Stworzenie strony i uzupełnienie treści

Tutaj dzieje się cała magia. Zbudujemy Twoją stronę tak, jak byśmy budowali ją z klocków. Wygląd klocków dopasujemy do stylu Twojego salonu.

Twoje logo, materiały promocyjne, grafiki w social media – to wszystko będzie dla nas drogowskazem, by Twoja strona internetowa salonu kosmetycznego lśniła spójnie z wizerunkiem marki salonu.

Strona gotowa w ciągu 10 dni

W ciągu 10 dni otrzymasz gotową stronę internetową Twojego salonu. Możesz ją przejrzeć i zgłosić swoje uwagi.

Nie odpowiada Ci kolor, zastosowane czcionki (fonty), wybrane zdjęcia, a może tekst? Chętnie poprawimy stronę tak, by w pełni spełniała Twoje oczekiwania.

Wprowadzenie zgłoszonych zmian na stronie

W naszych pakietach przewidujemy dodatkowe godziny naszej pracy na zmiany, które nam zgłosisz. W ciągu kilku dni roboczych otrzymasz kompletną, poprawioną stronę internetową.

Jeśli będziesz chciała/chciał poprawić coś jeszcze to pamiętaj, że otrzymasz dostęp do panelu strony, w którym w każdym momencie będziesz mogła/mógł edytować zdjęcia i teksty.

TAK MOŻE WYGLĄDAĆ STRONA INTERNETOWA DLA KOSMETOLOG

Zobacz przykładowe strony

Dlaczego warto nam zaufać?

Od ponad 10 lat pod marką Ideative budujemy dla firm z różnych branż ich własne miejsca online. Dzięki szerokiemu spektrum działalności zdobyliśmy ogromne doświadczenie, również w branży beauty. Dla gabinetów i salonów beauty stworzyliśmy markę Olli.

Właściciel operatora telekomunikacyjnego Macrosat

„Już dziś widzimy, że nowa strona bardzo dobrze przyjęła się w naszym procesie sprzedażowym i skutecznie spełnia swoją rolę.”

Właścicielka salonu optycznego Polus Optyk

„Takiej współpracy długo szukałam. […] Jestem bardzo zadowolona i polecam.”

Strona internetowa dla kosmetolog Olli - Powered by Ideative

Twój gabinet kosmetologiczny również potrzebuje pięknej strony www?

Scroll to Top