OFERTA OLLI

Stylowa strona internetowa salonu kosmetycznego

Zyskaj zaufanie klientek i ułatw im dostęp do oferty Twojego salonu kosmetycznego dzięki profesjonalnej stronie sprzedażowej. Opublikujemy Twoją nową stronę już za 10 dni!

Pomogliśmy ponad 300 markom w ciągu ostatnich 10 lat.

Czy Twojej klientce/owi mogła zdarzyć się jedna z tych denerwujących sytuacji?

Irytujące poszukiwania

Klientka szuka informacji o przeciwwskazaniach do jednego z zabiegów Twojego salonu. Przeszukuje wpisy na Facebooku. Po kilku minutach scrollowania odpusza. Gdy nie znajduje tej informacji, dzwoni zniecierpliwiona do salonu z wyraźnym poddenerwowaniem w głosie.

Nieaktualny cennik

Jedna z internautek zajrzała do zakładki ze zdjęciami na profilu Facebooka Twojego salonu. Odnalazła zdjęcie z cennikiem zabiegów sprzed kilku miesięcy. Zadzwoniła do salonu, by umówić wizytę. Na końcu rozmowy postanowiła upewnić się co do ceny zabiegu. Okazało się, że cena wybranego zabiegu zmieniła się.

Voucher widmo

Pani Monika chciała kupić voucher do salonu piękności. Twój salon był jednym z tych, którego profil na Facebooku obejrzała zainteresowana. W najnowszych wpisach trzech salonów nie było mowy o voucherze. Dopiero czwarty salon pochwalił się tym w ostatnim poście. Właścicielka miała sporo szczęścia, bo Pani Monika od razu zadzwoniła. Mógł być to jednak Twój salon.

Klientki lubią mieć wszystko pod ręką.

Klientki i klienci lubią mieć przekonanie, że właścicielka salonu wie, jakich informacji potrzebują jej odbiorcy. Lubią, gdy salon komunikuje jak się przygotować do zabiegu, jak będzie wyglądała wizyta, jakich efektów się spodziewać. Lubią, gdy salon odpowiednią komunikacją zdobywa ich zaufanie. Strona internetowa salonu kosmetycznego doskonale spełnia tę rolę.

Zobacz jakie są nasze strony internetowe

Funkcjonalności dopasowane do potrzeb Twojego salonu

Przemyślana strona internetowa salonu kosmetycznego zapewnia odbiorcom komplet informacji i możliwości. Strona Olli da Ci możliwość m.in. prezentacji informacji o zabiegach, cenniku, promocjach, galerii zdjęć salonu, łatwego kontaktu, a także możliwości przekierowania do rezerwacji wizyty.

Tak piękne jak Twój salon

Strona internetowa salonu kosmetycznego powinna budować jego wizerunek. Dlatego spójność z charakterem Twojego salonu jest dla nas bardzo ważna. Nasze strony dostosowujemy wyglądem do identyfikacji wizualnej Twojej marki lub proponujemy atrakcyjny styl, gdy dopiero zaczynasz.

Strona internetowa salonu kosmetycznego - Szybka realizacja

Beztroska realizacja

Stworzyliśmy niemal trzydzieści komponentów, z których możemy szybko zbudować dla Ciebie stronę salonu. Dopasowaliśmy ich układ i możliwości do informacji, których klienci salonów szukają na ich stronach. Dzięki temu możemy stworzyć dla Ciebie stronę w maksymalnie 10 dni roboczych oraz w atrakcyjnej cenie.

Czy strona internetowa Olli jest dla Ciebie?

Naszą ofertę rekomendujemy, jeśli:

Chcesz osiągać lepsze rezultaty swoich marketingowych działań w internecie.
Dostrzegasz, że klientki szukając salonu kosmetycznego w internecie budują sobie jego wizerunek na podstawie wielu czynników, m.in. opinii innych klientów, dostępności informacji o ofercie, estetyki materiałów i zdjęć.
Chcesz otrzymać gotowe narzędzie, w którym sama/sam możesz zmieniać treści.
Planujesz dzielić się wiedzą z odbiorcami, żeby budować swoją markę osobistą.

Strona Olli nie jest rozwiązaniem dla Ciebie, jeśli:

Sądzisz, że sam fakt posiadania strony internetowej sprawi, że żadne działania marketingowe nie będą Ci potrzebne.
Nie ma dla Ciebie znaczenia wygląd strony internetowej. W takim wypadku z pewnością znajdziesz tańsze rozwiązania.
Nie chcesz poświęcić swojego czasu na inwestycję w przygotowanie merytorycznych informacji, które pomogą nam zrozumieć Twój biznes i dobrze zakomunikować go tak, by klienci odwiedzili Twój salon.

Jak w 10 dni zaprojektujemy stronę www Twojego salonu

Wykonamy kompletną stronę Twojego salonu zdejmując z Twojej głowy konieczność uczestniczenia w całym procesie. Twoim zdaniem będzie jedynie przygotowanie dla nas informacji o Twojej działalności, tak byśmy poznali Twój salon oraz oferowane usługi. Jeśli posiadasz jakieś materiały wizualne jak zdjęcia, grafiki to chętnie skorzystamy z nich w procesie tworzenia strony.

Po zebraniu materiałów będziemy potrzebować tylko 10 dni roboczych, żeby przygotować dla Ciebie kompletną stronę internetową.

PROCES POWSTAWANIA STRONY OLLI

Zaplanowanie budowy i wyglądu strony

Jak tylko otrzymamy od Ciebie materiały i podpiszemy umowę, zaczniemy planowanie struktury strony. Zaplanujemy podstrony wszystkich usług salonu oraz sposób ich prezentacji.

Spośród naszych niemal 30 modułów wybierzemy sekcje strony internetowej, które będą odpowiednio prowadziły Twoich potencjalnych klientów. Uwzględnimy zarówno cele biznesowe Twojego salonu, jak i wygodę odwiedzających.

Opracowanie tekstów na stronę

Wygląd strony robi dobre wrażenie, ale to tekst jest najważniejszym elementem strony internetowej. Jest podstawą odpowiedniej komunikacji z Twoimi klientkami.

Dlatego ważne jest, by treści na stronie były klarowne i zrozumiałe, niosły informacje, których poszukują odbiorcy salonu, ale także by były podzielone na odpowiednie sekcje nadające rytm stronie. Właśnie takie teksty opracujemy dla Twojej strony na bazie informacji, które nam przekażesz.

Stworzenie strony i uzupełnienie treści

Tutaj dzieje się cała magia. Zbudujemy Twoją stronę tak, jak byśmy budowali ją z klocków. Wygląd klocków dopasujemy do stylu Twojego salonu.

Twoje logo, materiały promocyjne, grafiki w social media – to wszystko będzie dla nas drogowskazem, by Twoja strona internetowa salonu kosmetycznego lśniła spójnie z wizerunkiem marki salonu.

Strona gotowa w ciągu 10 dni

W ciągu 10 dni otrzymasz gotową stronę internetową Twojego salonu. Możesz ją przejrzeć i zgłosić swoje uwagi.

Nie odpowiada Ci kolor, zastosowane czcionki (fonty), wybrane zdjęcia, a może tekst? Chętnie poprawimy stronę tak, by w pełni spełniała Twoje oczekiwania.

Wprowadzenie zgłoszonych zmian na stronie

W naszych pakietach przewidujemy dodatkowe godziny naszej pracy na zmiany, które nam zgłosisz. W ciągu kilku dni roboczych otrzymasz kompletną, poprawioną stronę internetową.

Jeśli będziesz chciała/chciał poprawić coś jeszcze to pamiętaj, że otrzymasz dostęp do panelu strony, w którym w każdym momencie będziesz mogła/mógł edytować zdjęcia i teksty.

TAK MOŻE WYGLĄDAĆ TWOJA STRONA INTERNETOWA SALONU KOSMETYCZNEGO

Zobacz przykładowe strony

Dlaczego warto nam zaufać?

Od ponad 10 lat pod marką Ideative budujemy dla firm z różnych branż ich własne miejsca online. Dzięki szerokiemu spektrum działalności zdobyliśmy ogromne doświadczenie, również w branży beauty. Dla gabinetów i salonów beauty stworzyliśmy markę Olli.

Właściciel operatora telekomunikacyjnego Macrosat

„Już dziś widzimy, że nowa strona bardzo dobrze przyjęła się w naszym procesie sprzedażowym i skutecznie spełnia swoją rolę.”

Właścicielka salonu optycznego Polus Optyk

„Takiej współpracy długo szukałam. […] Jestem bardzo zadowolona i polecam.”

Twój salon kosmetyczny również potrzebuje pięknej strony www?

Scroll to Top